FAQ

 1. Co to jest suwaczek?

  Jest to dynamiczna grafika, która umożliwia odliczanie do wskazanego indywidualnie wydarzenia np. urodzin, początku wakacji, Świąt etc.

 2. Jak można stworzyć suwaczek?

  Suwaczek można stworzyć w trzech prostych krokach:

  Krok 1: wybór tła czyli paseczka graficznego, który będzie tłem dla suwaczka. Można wybierać tło spośród sugerowanych dla danej kategorii lub z dowolnego tła zamieszczonego w serwisie. Aby wybrać tło, wystarczy kliknąć na paseczek.

  Krok 2: wybór suwaka, czyli ikonki graficznej, która będzie poruszać się po paseczku i odliczać czas do wskazanego wydarzenia. Można wybierać suwaka spośród sugerowanych dla danej kategorii lub z innych zamieszczonego w serwisie. Aby wybrać suwaka, wystarczy kliknąć na paseczek.

  Krok 3. wybór tekstu towarzyszącego grafice. W tym kroku możliwe jest dostosowanie rozmiaru i koloru czcionki. W tym kroku wybiera się tekst, który będzie się pojawiał przy odliczaniu do wydarzenia. Kolejny wybieramy tekst, który pojawi się w dniu końcowym wydarzenia. Wybieramy również tekst, który ma się pojawić po skończeniu wydarzenia.

  Krok ten kończymy kliknięciem i pobraniem kodów.

  Przy każdym kroku generowany jest podgląd tworzonego suwaczka.

 3. Dlaczego konieczna jest rejestracja w serwisie?

  Rejestracja w serwisie umożliwia tworzenie i zachowanie dowolnej liczby suwaczków, ich edycję i usuwanie przez użytkownika. Użytkownik może dowolnie zarządzać swoim kontem w serwisie. Rejestracja i użytkowanie serwisu jest bezpłatna.

 4. Gdzie można wykorzystać tworzone suwaczki?

  Suwaczki mogą być wykorzystywane w dowolnej legalnej działalności użytkownika indywidualnego w internecie, a w szczególności:

  • na forach dyskusyjnych
  • blogach
  • stronach www
  • podpisach mailowych
  • i wielu innych miejscach
 5. Czy istnieje limit tworzonych suwaczków?

  Nie istnieje limit tworzonych suwaków – jedynym limitem jest wyobraźnia

 6. Zapomniałam/-em hasła do konta w serwisie.

  W takiej sytuacji należy skorzystać z opcji przypominania hasła przy logowaniu. Hasło zostanie przesłane na wskazany przy rejestracji e-mail.

 7. Nie znalazłam/em interesującej mnie kategorii suwaczka.

  W takie sytuacji prosimy o poinformowanie nas i zasugerowanie nam nowej kategorii. Z przyjemnością stworzymy nowe suwaczki zgodnie z Waszymi wymaganiami.

  Możliwe jest stworzenie suwaczka w nowej kategorii korzystając z dotychczasowych grafiki (pasków, suwaczków) w odpowiedni sposób je indywidualizując np. dodając własny tekst w kroku 3.